ՀՀ Արագածոտնի մարզի Աշտարակի բժշկական կենտրոնի գլխավոր մասնաշենքի կառուցման աշխատանքների նախագծանախահաշվային փաստաթղթերի քաղաքաշինական պարզ փորձաքննության ծառայություն
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետ՝ 2025 թվականի ապրիլի 7-ը ժամը 11:30
Արթուր Աբրահամի անվան մանկապատանեկան մարզահամալիրի կառուցման նախագծանախահաշվային փաստաթղթերի քաղաքաշինական պարզ փորձաքննության ծառայություն
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետ՝ 2025 թվականի ապրիլի 7-ը ժամը 10:00
ՀՀ Լոռու մարզի Վանաձոր համայնքի Հովհաննես Աբելյանի անվան պետական դրամատիկական թատրոնի կառուցման նախագծանախահաշվային փաստաթղթերի քաղաքաշինական պարզ փորձաքննության ծառայություն
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետ՝ 2025 թվականի ապրիլի 7-ը ժամը 10:45
ՀՀ Տավուշի մարզի Իջևանի Գառնիկ Անանյանի անվան ավագ դպրոցի մարզադահլիճի վերակառուցման նախագծանախահաշվային փաստաթղթերի քաղաքաշինական պարզ փորձաքննության ծառայություն
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետ՝ 2025 թվականի ապրիլի 7-ը ժամը 10:30
Երևանի թիվ 22 հիմնական դպրոցի հիմնանորոգման անավարտ աշխատանքների նախագծանախահաշվային փաստաթղթերի քաղաքաշինական պարզ փորձաքննության ծառայություն
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետ՝ 2025 թվականի ապրիլի 7-ը ժամը 11:00
ՀՀ Արմավիրի մարզի Մեծամոր համայնքի «Փշատավանի միջնակարգ դպրոց» ՊՈԱԿ-ի կառուցման նախագծանախահաշվային փաստաթղթերի մշակման խորհրդատվական ծառայություն
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետ՝ 2025 թվականի ապրիլի 30-ը ժամը 09:45
«Երևանի Վ․ Թեքեյանի անվան թիվ 92 հիմնական դպրոց» ՊՈԱԿ-ի կառուցման նախագծանախահաշվային փաստաթղթերի մշակման խորհրդատվական ծառայություն
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետ՝ 2025 թվականի մայիսի 2-ը ժամը 10:30
«Երևանի Ս. Խանզադյանի անվան հ. 184 ավագ դպրոց» ՊՈԱԿ-ի կառուցման նախագծանախահաշվային փաստաթղթերի մշակման խորհրդատվական ծառայություն
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետ՝ 2025 մայիսի 2-ը ժամը 10:00
Երևան քաղաքի Հ. Արղության փողոց, 2-րդ նրբանցք 10 հասցեում գտնվող հակակոռուպցիոն կոմիտեի վարչական շենքի կառուցման նախագծանախահաշվային փաստաթղթերի մշակման խորհրդատվական ծառայություն
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետ՝ 2025 թվականի ապրիլի 21-ը ժամը 11:00
ՀՀ Արագածոտնի մարզի Ալագյազ համայնքում Մալխաս և Ռոման Ամոյանների անվան նոր մարզադպրոցի կառուցման նախագծանախահաշվային փաստաթղթերի մշակման խորհրդատվական ծառայություն